Jak wiele kosztuje rachunek rozliczeniowy w banku?


Obywatele starsi w dalszym ciągu z pewnym umiarem podchodzą do nowej technologii i nowinek technologicznych. Taką samą postawę przyjmują także w kwestii lokowania własnych pieniędzy. Bowiem ciągle czują się oni bezpieczniejsi, kiedy tak właściwie pieniądze przechowują w swoim domowym zaciszu. Wynika to także z faktu, iż ludzie starsi z reguły żyją w małych miasteczkach i wioseczkach, w których niezmiernie wielokrotnie nie ma banku, ani oddziału. Są oni nijako skazani do trzymania środków finansowych w przysłowiowych skarpetach. Jakkolwiek niektórzy nawet jeśli mają taką możliwość, to mimo wszystko nie decydują się na otwarcie konta bankowego. Związane jest to później z chodzeniem do banku, czy bankomatu jeśli wymagane są fundusze. Nie wszyscy na to mogą sobie pozwolić, pomiędzy innymi z przyczyn zdrowotnych.

A poza tym jak wzmiankowałam wcześniej starsze pokolenie ciągle funkcjonuje w swoim świcie i posiadania konta nie uważają za coś koniecznego i potrzebnego. Naturalnie jakiś procent ludzi starszych dało się przekonać i przetrzymuje swoje pieniądze na koncie. Aktualnie banki konkurują ze sobą i walczą o pozyskanie oryginalnych konsumentów. Wyszukują oryginalnych pomysłów promocyjnych, a co za tym idzie kierują do ludzi swoje interesujące oferty – sprawdź nest konto. Próbują wszelkimi sposobami przekonać ewentualnych konsumentów do wybrania oczywiście ich banku. Poza możliwością prowadzenia konta bez dodatkowych opłat, banki zaczęły wręcz dopłacać.

A mianowicie w swojej ogromnej ofercie proponują potencjalnemu konsumentowi zapłatę za otwarcie konta. Fakt, iż są to niskie sumy, bowiem wahające się w granicach stu złotych, jakkolwiek jest to stosowny chwyt marketingowy i reklamowy. Zapewne nie jedna osoba, jaka myślała o zmianie banku, bądź o założenie swojego pierwszego uległa tej kampanii. To świadczy o ty, iż ilość banków w naszym i nie jedynie naszym kraju jest znacząca. Aktualnie, kiedy konkurencja wzrasta, bowiem co raz pojawiają się na rynku innowacyjne banki, stare mają utrudnioną sytuacją. Muszą wykazać się większą pomysłowością i lepszą propozycją. Naturalnie założyć konto możemy w każdym banku. Nawet funkcjonującym już od jakiegokolwiek czasu banku internetowym.

SKU: BIZX0000011234A Dział:
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close