Blisko półtora roku temu w moim mieście otworzono znaczną hurtownię spożywczą jednej z najogromniejszych sieci na globie. Tak samo jak większość lokatorów mojego miasta nie zdołałem się doczekać otwarcia tego nowego przybytku miejscowej gospodarki. By dostać się do środka musiałem mieć kartę z imieniem oraz nazwiskiem, która jest wyekwipowana w pasek magnetyczny. Kartę otrzymałem to właśnie dzięki temu, że podałem własne dane na początku, kiedy tak właściwie już budowano tę halę. Dane wysłałem do biura a następnie przysłano mi kartę do domu. W hali mogę odszukać każdy produkt spożywczy, alkoholowy i chemię domową w niezwykle interesujących cenach. Mogę także kupować towar po cenach hurtowych czy też bez podatku wat. Jakakolwiek cenówka ma dwie ceny, ceną z podatkiem vat i cenę bez wat. Abym mógł kupować po cenie bez vatu muszę prowadzić działalność.

To nadzwyczaj fajna sprawa, jeśli gra toczy się o oszczędzanie na zakupach, szczególnie w dzisiejszych czasach, kiedy tak właściwie to pracodawcy coraz częściej angażują swoich pracobiorców w odmianie jednoosobowej aktywności gospodarczej – poczytaj o tym więcej na https://fakty.interia.pl/polska/news-lokaty-w-getin-banku-bierecki-odpowiada-na-doniesienie-gw,nId,2741508 – lokaty w getin banku bierecki odpowiada na doniesienie GW. Prócz tego występują tam setki promocji i obniżki cen. Promocje są przeróżne, nieraz mogę kupić jeden towar na przykład wodę smakową dwu litrową, litrową źródlaną dostaję bezpłatnie. Innego razu, kiedy dokonam zakupu na stosowną sumę otrzymuję rabat na następne zakupy. Ostatnio otrzymałem nalepkę za każde 10 zł wydane w sklepie. Kiedy tak właściwie uzbieram 20 nalepek będę mógł kupić patelnie teflonowe za pół ceny. Mogłoby się wydawać, iż takie promocje proponują niskiej, jakości produkty wręczane w gratisie lub za pól ceny.

Mimo to w tym przypadku akcesoria kuchenne w owej promocji są faktycznie od poprawnego producenta, a co poniektóre rzeczy mimo pięćdziesięcioprocentowego upustu oraz tak są wybitnie drogie oraz kosztują kilkaset złotych. Z pewnością nie zrezygnuję z zakupów w takich położeniach i polecam każdemu korzystania z tego rodzaju sposobów na oszczędzanie. Sam wypad do hal targowych jest czasochłonny i absorbuje bez dojazdów około dwóch godzin i nawet, jeśli mam konkretnie sprecyzowane, co chcę nabyć to oraz tak wybór towaru oraz promocji jest tak duży, że nie mogę się zdecydować, którego producenta produkt wybrać tak, żeby mi się to faktycznie opłacało oraz przy okazji było takiej, jakości, na jakiej mi zależy. Na takich zakupach zaoszczędzam tygodniowo około 50 złotych, nie jest to może nazbyt dużo, lecz w skali roku gdybym to odkładał do skarbonki mógłbym uzbierać paręset złotych, z czego na pewno się ucieszę.

Dział:
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close