Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Nowatorskie rozwiązanie, oferowane przez firmę Account Trees – zarządzanie podatkowe


Nowatorskie rozwiązanie, proponowane przez firmę Account Trees, jakim jest zarządzanie podatkowe, sprawia, że coraz więcej przedsiębiorców zmotywowanych jest do skorzystania z usług Justyny Mąkosy. W dziedzinie księgowość kraków znana jest ona z dużego profesjonalnego podejścia oraz właściwego podejścia do własnej pracy. Świadczy ona usługi w obrębie identyfikowania oraz minimalizowania zagrożeń podatkowych, wynikających chociażby z częstych zmian legislacyjnych oraz niespójności przepisów. Bierze ona również pod uwagę czynniki wewnętrzne jakie występują w przedsiębiorstwie.

Przy wypracowaniu pewnych rozwiązań stricte nawiązuje współpracę z przedsiębiorcą, dzięki czemu rezultaty pracy dopasowane są do specyfiki jego działalności stuprocentowo. Oferta w zakresie zarządzania podatkowego obejmuje: przygotowanie mapy ryzyk podatkowych wraz z komentarzami do badanych transakcji, dookreślenie spodziewanych obszarów ryzyk odnośnie zadań podatkowych, przygotowanie oraz wdrażanie czynności gwarantujących odpowiednie zarządzanie aktualnymi ryzykami, systematyczne doradztwo podatkowe, sprawdzanie systemu informatycznego i księgowego przedsiębiorstwa.

W rezultacie, można spodziewać się wyeliminowania lub zminimalizowania obszarów ryzyka podatkowego razem z zabezpieczaniem pozycji podatkowej danej firmy. Właściciel firmy może również zweryfikować oraz kształtować wewnętrzne procedury oraz procesy, jak i zminimalizować ryzyko powstania pewnych nieprawidłowości skarbowych. Przełoży się to na ukształtowanie przewagi konkurencyjnej oraz progres wartości konkretnej spółki. Można też decydować się na inne usługi.

Przykładowo, w ramach księgi przychodów i rozchodów zrealizowane będą zadania jakimi są: ewidencja przychodów, zakupów i kosztów, ewidencja środków trwałych i wyposażenia, ewidencja przebiegu przejazdu prywatnego, ewidencje i rejestry VAT, rozliczenia z US i Zakładem Ubezpieczeń Społecznych a także elektroniczna przesyłka deklaracji podatkowych. Justyna Mąkosa systematycznie będzie wprowadzała uzyskane przychody, wydatki i zakupy przedsiębiorstwa, w oparciu o faktury jakie dostanie od przedsiębiorcy.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close