Osiedle nad Zalewem – najnowsza realizacja Lublin Development


Osiedle nad Zalewem to nowa realizacja Lublin Development, jaka cieszy się dużą popularnością. Ogromnym walorem lokali mieszkalnych jest ulokowanie w pobliżu zalewu Zembrzyckiego, w którym umieszczonych jest parę ośrodków wypoczynkowych, plaża, a także dostępna jest opcja wykonywania sportów wodnych. Szczegóły realizacji wraz z informacjami kontaktowymi Lublin Development umieszczone są pod adresem mieszkania od dewelopera lublin i natychmiast można sprawdzić detale, jak i zarezerwować spotkanie z pracownikami firmy. Wokół nowopowstałego osiedla znajduje się sporo sfer zieleni, co oznacza czyste powietrze i oferuje mnóstwo sposobności do spacerowania albo jazdy na rowerze. W pobliżu Osiedla nad Zalewem znajduje się las Dąbrowa, największy kompleks leśny usytuowany w granicach administracyjnych Lublina. Osiedle nad Zalewem to świetna opcja dla rodzin z dziećmi.

Blisko umieszczone są bowiem szkoła podstawowa a także przedszkole. Jest to też osiedle ustronne, w którym można odpocząć po ciężkim dniu pracy. Pomimo, że osiedle oddalone jest od centralnej części Lublina, umieszczone są w tym miejscu punkty sprzedaży oraz inne punkty usługowe, jakie ułatwiają codzienne życie. Usytuowanie we Wrotkowie, czyli w dynamicznie rozwijającej się strefie Lublina to następny plus. Jest to osiedle dobrze skomunikowane z centrum, oddzielone zaledwie o 15 minut jazdy samochodem. Osiedle nad Zalewem to aż 130 mieszkań o wielkości od czterdziestu m2, w kwocie poniżej 200 000 złotych. Osiedle złożone jest z 4 pięciokondygnacyjnych budynków, jakich wykonanie rozdzielone jest na cztery etapy. W każdym z etapów buduje się jeden obiekt. Obiekty uposażone są w windy, a całe osiedle dostosowane jest do osób niepełnosprawnych.

W każdym z obiektów znajdują się garaż podziemny z miejscami parkingowymi oraz komórki lokatorskie. Wzdłuż drogi wewnętrznej zaprojektowano naziemne miejsca do zaparkowania. W centralnej części Osiedla nad Zalewem rozplanowano część rekreacyjną dla dzieci. Każdy budynek ma po sześćdziesiąt pięć funkcjonalnych jedno -, dwu -, trzy -, i czteropokojowych mieszkań.

Dział:
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close