Ergonomiczne pistolety malarskie to jeden z przedmiotów oferty punktu sprzedaży Pneumat System. W kategorii zawierającej pistolety malarskie można wyróżnić dwie grupy: pistolety lakiernicze ręczne oraz pistolety automatyczne do lakierowania. Pistolety lakiernicze ręczne wykorzystuje się do lakierowania powierzchni przy pomocy farby lub lakieru. Można je wykorzystać zarówno z farbami na rozpuszczalniku, jak i z agresywnymi substancjami. Jest to możliwe, ponieważ pistolety lakiernicze są w całości wykonane ze stali szlachetnej. Konsumenci, którzy zdecydują się na ten zakup doceniają także to, że są to modele łatwe w czyszczeniu, z uwagi na wykorzystanie zrobionego z teflonu korpusu.

W sklepie Pneumat System pistolety ręczne dostępne są w licznych gabarytach, wobec czego można je będzie dostosować pod konkretny tryb pracy. Można dlatego sprawnie wykonywać zlecenia powiązane z malowaniem i lakierowaniem. Natomiast, pistolety lakiernicze automatyczne są wygodniejsze w zastosowaniu a także mają poręczne wymiary. Zrobione są z anodowanego aluminium, a używa się je szczególnie w branży spożywczej. Tego typu pistolety wykorzystuje się do szybkiego oraz dokładnego malowania. Wyraźnie poprawiają one jakość zrobionej obróbki przy pracach wykończeniowych. Są nie tylko łatwe w wykorzystaniu, lecz też w czyszczeniu.

Pistoletami do lakierowania dostępnymi w propozycji sprzedażowej zaprezentowanego punktu sprzedaży można malować jednocześnie blachy ze stali, powierzchnie drewniane, powierzchnie z tworzyw sztucznych, a także wiele innych typów nawierzchni. Można z nich zrobić użytek w przemyśle meblarskim, branży automotive, branży lakierniczej, bądź w farmacji. Zaznajamiając się z opisem konkretnych pistoletów można bardzo dobrze dostosować model do własnych potrzeb. Ponadto, można również korzystać z porad wykwalifikowanych pracowników ze sklepu. Ergonomiczne pistolety malarskie dopasują do wymagań kupujących.

Dział:
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close