Punkt sprzedaży TERMOLIT oferuje akcesoria sprawdzone przy wykorzystaniu ogrzewania podłogowego. Zaliczają się do nich na przykład zawory kulowe jakie można zakupić w korzystnej cenie. Konsumenci z chęcią zaopatrują się w rozdzielacze C.O. z mosiądzu i stalowe, upraszczające proces instalowania oraz redukujące czas i koszty powiązane z instalowaniem ogrzewania podłogowego. Rozdzielacze te można zastosować w różnych systemach. Będą służyły one do podziału oraz regulowania natężenia przepływu w niskotemperaturowych systemach ogrzewania albo chłodzenia podłogowego. Z tego powodu też są najważniejszym podzespołem ogrzewania podłogowego.

Można także zaopatrzyć się w pozostałe podzespoły w otuliny do rur, folia do ogrzewania podłogowego, folia pod ogrzewanie podłogowe, folia do podłogówki, taśmy brzegowe, taśmy dylatacyjne, jakie tak samo będą sprawdzały się nad wyraz dobrze. Będą to na przykład pompy CO CWU, wybierane do sterowania temperaturami w poszczególnych pokojach. Opłaca się wybierać pompy cyrkulacyjne, pozwalające na pozyskanie ergonomicznych właściwości działania w większych instalacjach. Oferta sklepu obejmuje najwyższej klasy pompy GRUNDFOS i WILO. Interfejsy, przy pomocy jakich się nimi steruje są łatwe w obsługiwaniu. Kiedy natomiast ktoś ma zapytania co do katalogu produktów zestawy do ogrzewania podłogowego to może o wszystko zapytać ekspertów ze wskazanego punktu sprzedaży.

Bogata oferta sklepu hydraulicznego TERMOLIT powoduje, że kupujący ochoczo tutaj robią zakupy. Zwłaszcza, że ceny są korzystne. Asortyment do systemów ogrzewania podłogowego dopasowany jest do domów, jak i budynków komercyjnych. W katalogu produktów dostępne są chociażby rury Pert – Evoh – Pert 16×2, niemieckiego producenta Sander. Wyróżnia je pamięć kształtów, eliminująca ryzyko zgniecenia albo niszczenia ułożonych pętli ogrzewania podłogowego w trakcie robienia wylewek.

Dział:
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close