Zmęczenie, notoryczny pośpiech i napięcie to aspekty dzisiejszego życia zwyczajnego pracującego człowieka, który pragnie powiązać życie firmowe z prywatnym. Zazwyczaj każdy dzień jest bezustanną walką między potrzebą wypoczynku i zwolnienia tempa a koniecznością wykonania wszystkich nałożonych obowiązków. Większa część dzisiejszych ludzi z utęsknieniem czeka na moment, kiedy po wieczornej toalecie zamknie za sobą drzwi sypialni i uda się na zasłużony wypoczynek i sen. Dlatego właśnie przykładamy ogromną uwagę do stosownego zaprojektowania sypialni, jaka ma się stać jednoznacznikiem oazy zadowolenia, harmonii, wypoczynku i oderwania od całodziennej rzeczywistości.

Nie ma jednolitego wzorca, zgodnie z jakim powinno się urządzić współczesną sypialnię tak, by spełniała nie tylko wymogi architektoniczne lecz równocześnie stwarzała wrażanie perfekcyjnego miejsca do wypoczynku. Zarówno projektanci wnętrz jak i psycholodzy zalecają w tym zakresie wykorzystanie wybitnie atrakcyjnego w ostatnich latach stylu eko. Jego nadrzędne założenia nawiązują do natury, akcentowanej w głównej mierze barwami ziemi i motywami roślinnymi. Imponującym przykładem współczesnej sypialni, jaka przedstawianej wnętrze, jakie w całości umeblowane jest w modnym stylu ekologicznym – tu sprawdzi się fototapeta 3d. Wskazują na to naturalne deski podłogowe, jakie zachodzą na część ściany za łóżkiem.

Z drewnianą podłogą perfekcyjnie harmonizuje wzór równie ekologicznej fototapety. Prezentuje ona jesienny widok lasu, z przewagą beżu – brązów i szarości odwzorowującej leśną, jesienną mgłę. Całość przesycona jest ogromną dawką bieli, imitującej naturalne promienie słoneczne wpadające do pomieszczenia. Taka fototapeta z jednej kreuje atmosferę spokoju i wyciszenia, z drugiej zaś daje poczucie ciepła i przytulności. Przedstawiony wzór aranżacji sypialni przy wykorzystaniu motywów fototapet jest tylko jedną z propozycji stworzenia niebanalnej aranżacji nowoczesnej sypialni w stylu eko. Oprócz fototapet można również wykorzystać inne sposoby kreacje ekologicznego stylu, który będzie wprawiał w wyśmienity humor każdego domownika.

Dział:
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close