Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Spełnij swoje marzenie o domu w malowniczych górach


Dobiegła końca realizacja projektu niewielkiego osiedla domków usytuowanych w Lipowej przy ulicy Romantycznej. Na ogrodzonym i przestronnym terenie znalazło się osiem domów w zabudowie bliźniaczej. To świetna propozycja dla osób marzących o domu w górach.

Lipowa jest położona w bliskim sąsiedztwie Doliny Zimnika oraz Szczyrku. W okolicy znajdziemy niezbędną infrastrukturę: apteki, sklepy, galerię handlową. Domy są położone na malowniczym i spokojnym terenie, z którego możemy nacieszyć się widokiem na Skrzyczne.

Domy w Lipowej zostały postawione w oparciu o nowoczesną technologię. Przyszli domownicy mogą oczekiwać wysokich standardów oraz energooszczędnych instalacji. Dom na sprzedaż Lipowa już teraz cieszy się ogromnym zainteresowaniem i trudno się temu dziwić, biorąc pod uwagę wszystkie atuty tego osiedla. Jeśli chcesz spełnić swoje marzenia o domu w górach, koniecznie zapoznaj się ze szczegółami inwestycji realizowanej w Lipowej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close