Przedsiębiorstwo PROMAR już od więcej niż dwóch dekad znany jest w branży produkowania zlewozmywaków funkcjonalnych oraz stylowych jednocześnie. Popularne rodzaje zlewozmywaków z granitu, udostępnione w sklepie www PROMAR to zlewozmywaki granitowe, sprzedawane w wielu kolorach oraz wymiarach. W rezultacie, dopasują się do każdej kuchni. Zlewozmywaki z jedną komorą sprzedawane są w sprawdzonych kształtach: owalnym, prostokątnym i kwadratowym.

Niektóre z takich typów uposażone są także w ociekacz. Zlewozmywaki z jedną komorą zalecane są szczególnie do kuchni małych. W każdym komplecie umieszczone są: podzespoły konieczne do zamontowania, instrukcja oraz zalecenia powiązane z wykorzystaniem. Bardzo popularne są zlewozmywaki o okrągłych kształtach. Ponadto, można także zakupić „jednokomorowce” kwadratowe lub prostokątne. Każdy kupujący osobiście podejmuje decyzję, na jaki model się zdecydować, biorąc pod uwagę wymiary kuchni, ale też swoje oczekiwania. Istotne jest to, by za każdym razem zasugerować się powierzchnią dedykowaną na strefę zmywania. Internauci mogą też kupować zlewozmywaki podwieszane, jakie od pozostałych modeli odróżniają się sposobem montowania. Produkty te zakłada się do blatu od spodu, dlatego też nazywa się podblatowymi. W taki sposób można w interesujący sposób eksponować blat kuchenny i jednocześnie ukrywać osprzęty do kuchni.

W ofercie PROMAR znaleźć można więcej niż dziesięć modeli zlewozmywaków podwieszanych. Najchętniej klienci kupują z tej kategorii rodzaje prostokątne. Każdy, kto docenia elegancję oraz praktyczność, jak i chciałby później bez trudności podłączyć zmywarkę, musi przyjrzeć się dokładniej zlewozmywakom podwieszanym. Propozycja sprzedażowa PROMAR jest bogata, co oznacza, że klienci wytypują optymalny rodzaj zlewozmywaka, dostosowany do kuchni, w jakiej ma się on znaleźć. Dodatkowo, warto zaopatrzyć się w akcesoria zlewozmywakowe, jakimi są baterie kuchenne i dozowniki na płyny do zmywania naczyń.

Dział:
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close