Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

E – pazur to sklep zoologiczny online z dużym zbiorem produktów. Pośród wielu towarów przeważają głównie produkty dla piesków oraz kotków, w sporej liczbie siedmiu tysięcy. Towary udostępnione w e – pazur to propozycje od prestiżowych wytwórców: Royal Canin, Bozita, Josera, Acana, Orijen, Trixie, Animonda, Purina, Chappi i Pedigree. Dużą zaletą zakupów internetowych jest to, że nie ma potrzeby ich nosić. Jest to znaczące, podczas gdy dla przykładu ktoś chce kupić spore ilości karmy. Szczególnie opłaca się zapoznawać się z promocjami, ponieważ można najwyższej jakości produkty kupić w korzystnej cenie. Zlecenia przyjmowane są przez stronę www, a dla osób mieszkających w Bydgoszczy umożliwione jest zamawianie również przez telefon.

W wypadku jakichkolwiek pytań powiązanych z zakupami odpowiedzi udzielają osoby zatrudnione w sklepie. Główną domeną w sklepie https://www.e-pazur.com pozostają gadżety, akcesoria do pielęgnowania oraz karma dla czworonogów. Ponadto, można także kupować akcesoria oraz pokarm dla ptaków, pokarmy dla małych zwierzątek, plus gadżety i jedzenie dla ryb. Osobną kategorią są produkty dla klientów sklepu: książki, albo oczka wodne. Mało tego, na witrynie scharakteryzowane są różne wskazówki odnośnie codziennego dbania o zwierzęta. Asortyment jest też bardzo dokładnie scharakteryzowany, a podczas gdy ktokolwiek ma jakieś pytania, to ma okazję kontaktować się z osobami zatrudnionymi w sklepie.

W zaprezentowanym punkcie sprzedaży klienci ochoczo nabywają wysokiej jakości, hipoalergiczną karmę dla czworonogów. Mogą także zaopatrywać się w środki do pielęgnowania, gadżety do zabawy oraz wiele pozostałych towarów, jakie okazują się praktyczne na co dzień z pupilem. Karmy w e – pazur mają wysoką ilość białka, a niższą węglowodanów. Są wobec tego niskokaloryczne i przyswajane nawet przez wyjątkowo wrażliwe pieski. Karmy posiadają różnorodne posmaki, a więc dostosują się do kubków smakowych czworonogów. Właściciele pupili mogą być spokojni, ponieważ zaoferują swoim czworonogom to, co najlepsze.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close