Profesjonalny skup pojazdów użytkowanych za gotówkę


Wiarygodny zakup samochodów używanych za gotówkę w Gdańsku proponuje stacja demontażu aut RAAN. Wszystkie transakcje są spieniężone. Sam proces kasacji jest bezpieczny dla środowiska {naturalnego|przyrodniczego i odnosi się do pojazdów niedopuszczonych do użytkowania. Autoryzowana przez wojewodę Pomorza stacja demontażu samochodów jest równocześnie uczestnikiem Stowarzyszenia Forum Recyklingu Samochodów FORS, dynamicznie uczestnicząc w działaniach na rzecz recyklingowania samochodów w Polsce. Wieloletnie doświadczenie w branży sprawia, iż raankasacja.pl – skup aut gdańsk jest miejscem polecanym.

Firma RAAN może pochwalić się sporym zaufaniem na równi wśród klientów indywidualnych, jak i przedsiębiorstw. Wszystkie świadczenia są przeprowadzane w zgodzie z przepisami prawa i przebiegają bezproblemowo. Zanim zaś samochód odkupiony znajdzie się w ponownej sprzedaży, jeśli nie będzie poddany kasacji to jest poddawany całościowemu przeglądowi. Ponadto, przydzielana jest gwarancja na zamienne części. Kupowane są auta osobowe, ciężarówki, busy oraz motory.

Pracownicy RAAN odbierają samochód od klienta, robiąc na miejscu bezpłatną wycenę. Po jej dokonaniu klient podejmuje decyzję, czy chce sprzedać pojazd. Transakcja finalizowana jest umową kupna – sprzedaży, a wpłatę zleceniodawca otrzymuje albo gotówkowo albo przelewem. Pojazdy odkupowane są nie tylko od klientów indywidualnych, lecz także od firm z wielu branż i korporacji taksówkarskich. Kupowane przez RAAN są auta licznych marek oraz w różnym stanie użytkowania. Na stronie www firmy można zaznajomić się ze szczegółowym opisem funkcjonowania firmy i obszarem jej działalności. W rezultacie klienci są bardziej szczegółowo zorientowani w tym, w jaki sposób toczą się konkretne zlecenia. To pomaga im też nabrać ufności do stacji demontażu pojazdów, niezależnie z jakiej konkretnej usługi mają chęć tam zrobić użytek w niedalekiej przyszłości.

Dział:
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close