Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wypożyczalnia pojazdów o charakterze sportowym a także ekskluzywnych PRZYGAZUJ


Wypożyczalnia samochodów sportowych oraz ekskluzywnych PRZYGAZUJ ma główną filię w Katowicach, aczkolwiek kierują się do niej osoby zainteresowane wypożyczeniem z całego województwa śląskiego a także z całej Polski. Pełną flotę aut można sprawdzić na stronie www wypożyczalni i kiedy kogokolwiek zainteresuje samochód sportowy do ślubu Katowice, to może nabrać przekonania, że bezzwłocznie odnajdzie ten samochód, jaki będzie spełniać jego oczekiwania w tak znaczącym dniu.

Naturalnie, samochody można też wypożyczyć z okazji innych, takich jak: wieczór kawalerski, dowolna impreza okolicznościowa lub najzwyczajniej wtedy, kiedy komuś będzie zależało na tym, by wybrać się na przejażdżkę autem ekskluzywnym albo robić komuś tego typu prezent. Auta sportowe można wypożyczać w ramach kaucji lub bez. Usługa z kaucją sprawia, że cena wypożyczenia będzie mniejsza. Limit km jest z kolei zależny od auta a także od czasu wynajmu. Stawki za dostarczenie auta opublikowane są na stronie internetowej. Dodatkowo można też szczegóły omawiać z pracownikami PRZYGAZUJ.

Każdy samochód udostępniony w wypożyczalnia aut sportowych katowice jest w pełni ubezpieczony, w pakiet: OC, Autocasco, NNW a także Assistance. Komplet jest ważny na terenie całego państwie. Auta można zarezerwować internetowo albo dzwoniąc. Auta mogą wynajmować osoby pełnoletnie, które posiadają dokument upoważniający do jeżdżenia samochodem od co najmniej 12 miesięcy.

Opłaty za wypożyczenie można zrobić w wybrany sposób. Czas wynajmu ustalany jest od razu, natomiast jeżeli ktoś zechce go przedłużać, to też ma tę możliwość, jeżeli jedynie konkretny samochód nie jest w takim samym terminie wypożyczany przez innych klientów. Pojazd należy zwrócić z tym samym stanem paliwa, z jakim się go otrzymało. W wypożyczalni istnieje również możliwość kupna vouchera upominkowego na wypożyczenie konkretnego samochodu albo na dowolnie wskazaną sumę, by osoba obdarowana miała możliwość samochód wybrać osobiście. Flota aut prezentuje się rzeczywiście doskonale i obejmuje samochody do jakich zaliczają się: TOYOTA GR SUPRA, MERCEDES A45S AMG, FORD MUSTANG GT, CHEVROLET CAMARO SS, MERCEDES C43 AMG, AUDI TTS, FORD FOCUS ST, FORD MUSTANG, czy VOLKSWAGEN GOLF GTI.

+Reklama+

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Dział:
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close