Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Akumulatory żelowe HAZE oferowane w oficjalnym sklepie podanego producenta


Akumulatory żelowe HAZE sprzedawane w oficjalnym punkcie sprzedaży wskazanego producenta, a więc w sklepie COMSYSTEM zaliczają się do wyrobów bardzo użytecznych. Można do nich także dokupić ładowarki i akcesoria. Najnowsze akumulatory dedykowane są do bardzo wielu zastosowań, przykładowo do: maszyn czyszczących, łodzi, bądź jachtów. W katalogu znajduje się cała gama wyrobów: HZY EVE, HZY MARINE, specjalistyczne modele do fotowoltaiki, HZB, a także HZS. Tego typu ładowarki automatyczne są nad wyraz przydatne.

Wykorzystane są do uzupełnienia energii w bateriach do wielu maszyn. W punkcie sprzedawane są wyłącznie najnowsze urządzenia, jakie podlegają oficjalnej gwarancji fabrycznej. Najwyższa jakość dostępnych wyrobów udokumentowana jest branżowymi certyfikatami. Akumulatory zrobione w technologii żelowej są bezobsługowe i mają znacznie dłuższą żywotność niż klasyczne wersje. Docenione są też za to, że mają umiejętność powrotu do kompletnej sprawności nawet wtedy, gdy są głęboko rozładowane. Nie tylko doskonale tolerują wysoką temperaturę, ale sprawdzają się też w temperaturach poniżej 0. W polskim klimacie jest to warta uwagi cecha. Wysoka jakość i praktyczność takich akumulatorów sprawiają, że są one cenione w wielu branż.

Udostępnione wyroby w sklepie są rozdzielone w działach, co ułatwia robienie zakupów. akumulator litowo-jonowy 12v 100ah nabywają konsumenci, jacy chcieliby je umieszczać w autach elektrycznych, w maszynach transportowych i podnoszących – wózkach jezdniowych, wózkach widłowych, holownikach, platformach, podnośnikach koszowych a także w paleciakach. Sprzedawane są też akumulatory żelowe do maszyn czyszczących, akumulatory marine do łodzi posiadających napęd elektryczny oraz do zasilenia urządzeń elektrycznych na łodziach i jachtach o napędzie spalinowym. Jest możliwość również wybierać akumulatory jakie nadają się do kamperów i przyczep kempingowych. Do katalotu wliczają się również akumulatory do energii odnawialnej.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close