Przeguby Cardana nadające się do użycia w licznych dyscyplinach przemysłowych sprzedaje marka Tekmat. Propozycja katalogowa obejmuje produkty wytwarzane przez najlepszych wytwórców z Europy. Konkretne przeguby dostosowane są do dowolnych mocy obrotowych i wyposażone są w optymalne łożyska ślizgowe lub w łożyska igiełkowe. W trakcie wyboru poszczególnych towarów wśród tekmat.pl trzeba kierować się nie tylko parametrem przekazanego momentu obrotowego, ale dodatkowo warunkami wykorzystania do jakich zaliczają się: wielkość chwilowego uderzenia, wymiar kąta, czy liczba wykonanych obrotów. Jeśli klient ma jakieś pytania w czasie zakupu to może skorzystać z wskazówek doświadczonego pracownika sklepu.

Sprzęgła wychylne wykorzystywane są do złączenia dwóch wałów napędowych, jakie mogą nie znajdować się względem siebie na osi. Niezależnie od ułożenia, sprzęgła wychylne zapewniają optymalne przeniesienie momentu obrotowego przy wysokich prędkościach obrotowych przez wał napędowy oraz przeguby. Sprzęgła wychylne, udostępnione w punkcie sprzedaży Tekmat wyróżniają się cichą pracą, atrakcyjną ceną a także zredukowanym tarciem. Ich wysoka dokładność wytworzenia zagwarantuje późniejszą niezawodność eksploatacji. Posiadające idealne parametry jakie mają sprzęgła wychylne oddziałują na duże wyniki sprzedażowe. Z dokładnym ich spisem, parametrami technicznymi oraz specyfikacją można zapoznać na witrynie Tekmat.

Połączenia mogą być w prostej linii lub mogą odbywać się pod kątem czterdziestu pięciu stopni. Dostępne sprzęgła wychylne będą nadawały się do pracy: maksymalnie trzystu obrotów na minutę, max tysiąca obrotów na minutę albo maksymalnie czterech tysięcy obrotów na minutę. Sprzęgła wychylne mogą być wykonane ze stali: zwykłej, nierdzewnej, ocynkowanej, chromowanej, oksydowanej, kadmowanej lub niklowanej. Otwory w nich mogą przybrać dowolną formę: okrągłą, okrągłą z rowkiem na wpust lub z otworem kwadratowym bądź sześciokątnym.

Dział:
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close