Podwyższające poziom bezpieczeństwa i solidne szafy na dokumenty z których można skorzystać w licznych branżach wyprodukowane są przez zakład Vimet. Dzięki metalowym szafom można bezpiecznie a także w estetyczny sposób porządkować i archiwizować papiery firmowe. Zleceniodawcy mają możliwość zdecydować się na szafy na dokumenty metalowe z drzwiami: skrzydłowymi, przesuwnymi, żaluzjowymi albo chowanymi. Wykorzystanie przestawnych półek umożliwia przystosowanie produktu do swoich oczekiwań. W specjalnym filtrze umieszczonym na witrynie online firmy można zrobić użytek z nowoczesnych funkcji oraz dopasować szafy perfekcyjnie.

Sugerować można się parametrami do jakich zaliczają się: cena, głębokość, szerokość, wysokość, liczba rzędów przygotowanych na papiery pracownicze, rodzaj drzwi, czy wykorzystanie schowka wewnętrznego. W razie posiadania większej liczby dokumentów, można także zakupić specjalnie zaprojektowane nadstawki. O tym, co wybrać można zadecydować bardzo szybko. Są doskonałym uposażeniem dla nowoczesnych biur albo archiwów. Pozwolą na utrzymanie porządku w dokumentacji każdej firmy. Niezależnie od tego, gdzie są wykorzystane, za każdym razem spełnią swoje zadanie. Praktyczne oraz trwałe szafy Vimet są zbudowane z blach stalowych a także mają specjalne szuflady na prowadnicach kulkowych z zabezpieczeniem przed wypadaniem.

Takie meble będą niezbędne w biurach, archiwach, lecz też innych miejscach, w jakich liczy się przetrzymywanie dokumentacji firmowej a także dokumentów kadrowych. O tym, jak będzie prezentowała się szafa na papiery można zadecydować osobiście, bo Vimet zapewnia opracowanie nieodpłatnej wizualizacji. Zleceniodawcy każdorazowo mają zapewnioną: szybką oraz wykonaną o czasie realizację zamówienia, rzetelny montaż, wsparcie w trakcie trwania gwarancji oraz serwis pogwarancyjny na dogodnych warunkach. W modelach szaf na kartoteki istotne jest bezpieczne i praktyczne przechowywanie nagromadzonych materiałów oraz towarów.

Dział:
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close