Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Najważniejsze koncerty 2020 – kto wystąpi w Polsce?

Kalendarz koncertów na rok 2020 już teraz prezentuje się imponująco. Możemy wymienić kilka szczególnych występów, których nie można przegapić, jeśli cenimy sobie dany gatunek muzyczny. Nie zabraknie wielkich powrotów oraz pożegnań wielkich gwiazd. Jakie koncerty 2020 cieszą się największym zainteresowaniem publiczności?

Sting kończy karierę

Na początku listopada Sting zagrał koncert w Krakowie. Jest to część jego pożegnalnej trasy. To ostatnie okazja ku temu, aby na żywo posłuchać takich przebojów, jak: Message in the bottle czy Every Breath You Take. Sting po raz ostatni zagra koncert w Polsce już 25 lipca w Warszawie. Fani muzyki rockowej nie mogą przegapić okazji do pożegnania tego wielkiego artysty.

System of a Down dla fanów mocnych brzmień

SoaD ma za sobą mieszane okresy działalności. Po latach nieobecności zespół zdecydował się na ponowne zorganizowanie międzynarodowej trasy koncertowej. Coraz więcej mówi się także o nowym albumie grupy. Na koncercie nie zabraknie na pewno największych hitów, takich jak: Chop Sury, Aerials czy Lonely Day. Zespół wystąpi 30 czerwca na Tauron Arenie w Krakowie.

Celine Dion zagra w Polsce!

Kanadyjska piosenkarka ogłosiła już plany swojej trasy koncertowej Courage World Tour. W planach nie zabrakło także naszego kraju. Fani Celine Dion będą mieli dwie okazję do posłuchania największych hitów tej artystki na żywo. Koncerty 2020 odbędą się 23 maja na Atlas Arenie w Łodzi oraz 25 maja w Tauron Arenie w Krakowie.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
SKU: DROH0003X Dział: ,
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close