Interesująca oferta aktywności i imprez, jakie można przygotować w Jump Hall


Interesująca oferta aktywności i imprez, jakie można przygotować w Jump Hall zachęca sporo klientów, żeby odwiedzać ten nowocześnie zaprojektowany park trampolin. Opiekunowie po sprawdzeniu tego, co oferuje https://jumphall.pl/ decydują się przykładowo na to, by w takim miejscu przygotować dla pociech urodziny. Impreza urodzinowa w parku trampolin to duża atrakcja dla najmłodszych. Ponadto, rodzice zyskują pewność, że wszystko będzie odbywało się w bezpiecznych warunkach.

Dobra zabawa jest także zagwarantowana. Impreza będzie poprowadzona przez doświadczonego animatora, jaki przypilnuje by każde dziecko czuło się bezpiecznie. Nad najmłodszymi czuwa też wykwalifikowana kadra instruktorska. Dwie godziny zabawy obejmują ćwiczenia na trampolinach, w basenie z kulkami, wspinaczki na ściankach oraz skoki na zrobione z pianek, większe kostki. Urodziny odbywają się w osobnej sali, a przed wejściem na teren rekreacyjny maluchy mają zapewnioną profesjonalną rozgrzewkę. Są również informowane o tym, jak bezpiecznie skoczyć oraz upadać.

Inne atrakcje na urodziny to: zabawy z chustą, rzuty do kosza czy malowanie twarzy. Zawsze plan zajęć przystosowany jest do wieku i osobowości uczestników imprezy. Pakiety urodzinowe podane są na witrynie. Na imprezy urodzinowe w Jump Hall można zapisać dzieci od 3. roku życia. Rodzice chętnie wpisują także dzieci na zajęcia z gimnastyki, o dowolnym poziomie skomplikowania. Ich celem jest: podnoszenie ogólnej sprawności ruchowej, poprawę koordynacji ruchowej, rozwój orientacji w terenie, jak i dobrą zabawę.

Na obszarze parku trampolin umieszczony jest również jedyny na terenie Wrocławia zakryty park linowy. Jego trasa umieszczona jest nad parkiem trampolin i zawiera 9 torów, o przeróżnych stopniach trudności. Park ten przeznaczony jest dla osób, które mierzą powyżej 170 cm. Nowoczesny park trampolin warto odwiedzić.

Dział:
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close