Na co mogą liczyć katolicy wpisujący się do serwisu singlowanie.pl?


Jeśli znalazłeś się w miejscu, takim jak serwis katolicki singlowanie.pl i myślisz nad tym, na co mogą liczyć katolicy korzystający z portalu to wystarczy, że zapoznasz się z informacjami umieszczonymi na stronie głównej. Ogólnie rzecz ujmując, portal randkowy wyróżnia dwa poziomy uczestnictwa. Na pierwszym pułapie dostępne są rozwiązania jakimi są: możliwość wyszukiwania innych użytkowników, możliwość sprawdzenia ich profili, możliwość przesyłania czatu, możliwość dodania do własnych zasobów pozostałych korzystających z serwisu, opcja podglądu singli przeglądających na profil, możliwość zobaczenia tego, czy dany użytkownik jest zalogowany do serwisu, bądź jest nieobecny. Na następnym pułapie, poza podanymi powyżej możliwościami dostępne są także inne.

Zaliczają się do nich: opcja uczestnictwa w społeczności singli wyznających wartości chrześcijańskie, możliwość uczestnictwa na blogu jak i możliwość wypowiadania się na forum. Z tego względu opłaca się zarejestrować się do chrześcijańskiego serwisu zapoznawczego i móc odnaleźć kogoś, kto będzie nam pasował. Żeby mieć konto w serwisie trzeba mieć skończone osiemnaście lat. W celu dostania się na kolejne pułapy członkostwa należy uiścić wskazaną przez właściciela portalu opłatę. Internetowe podejmowanie znajomości staje się w coraz większym stopniu popularne. Jeżeli ktoś chciałby odnaleźć osobę wyznającą tę samą wiarę to singlowanie.pl jest adekwatnym do tego obszarem online. Portal zapoznawczy dla katolików promuje się jako miejsce dedykowane dla ludzi mających pewne wartości.

Przedział wiekowy, w jakim można szukać osób wolnych wynosi od 18 do 50 lat. Serwis nie działa długo, a już zarejestrowało się tu już blisko 13 tysięcy osób. Internet jest dobrym miejscem na nawiązanie relacji, jaką da się przenosić się w rzeczywiste realia. W sieci można spotykać sporo interesujących ludzi. Kiedy internauta zamierza zawęzić poszukiwanie do katolików to singlowanie.pl daje taką sposobność.

Dział:
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close