Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Najlepsze centra odnowy biologicznej i spa.Lošinj na Istrii szczyci się jednymi z najbardziej imponujących spa i ośrodków odnowy biologicznej na Adriatyku, które zapewniają panoramiczne widoki i maseczki z olejkami eterycznymi i ziołami śródziemnomorskimi. Wiele z nich znajduje się w hotelach, gdzie niezbędna jest nowoczesna strefa wellness. Wszystkie są wyjątkowe i oferują własną, ekskluzywną gamę masaży, maseczek i zabiegów na ciało.

Szczególnie polecany jest „Gorąca Czekolada”, godzinny masaż na ciepłym oleju z masła kakaowego. Dobre po opalaniu, olejki uzupełniają nawilżenie, a delikatny masaż pozostawił mnie całkowicie zrelaksowaną. Alternatywą dla popularnego masażu gorącymi kamieniami był „sygnaturowy masaż zimnymi kamieniami”, delikatny i detoksykujący masaż zimnymi kamieniami z Morza Adriatyckiego w celu złagodzenia napięcia i wspomagania drenażu limfatycznego.

Wybierz się na spacer po uroczym miasteczku Mali Losinj

Spędź trochę czasu w największym mieście na wyspie Lošinj, Mali Lošinj, naprawdę pięknym miejscu. To historyczne miasto nad Morzem Adriatyckim było niegdyś jednym z najlepiej rozwiniętych miejsc dla kupców po tej stronie Morza Śródziemnego. Teraz oferuje nieskazitelne piękno, holistyczne śródziemnomorskie powietrze i imponujące możliwości zwiedzania, a także mnóstwo restauracji i butików. Możesz z łatwością spędzić popołudnie spacerując po pełnym łodzi przy porcie, robiąc zakupy i popijając drinki na zewnętrznym patio.

Zrelaksuj się lub wypróbuj sporty wodne na plaży Veli Zal. Wyspa Losinj szczyci się jednymi z najpiękniejszych plaż na Adriatyku. Gęste lasy sosnowe rozciągają się blisko linii brzegowej. Jedną z najbardziej rozpoznawalnych i popularnych plaż jest oszałamiająca plaża Veli Zal z Błękitną Flagą i doskonałymi udogodnieniami, przytulną kawiarnią i małą kręgielnią. Istnieje również kilka imponujących sportów wodnych.

Mali Losinj Tourist Board

Współpracujemy z władzami lokalnymi w Mali Lošinj w zakresie przygotowania oficjalnych dokumentów regulujących zagospodarowanie i użytkowanie gruntów na tym terenie (plany działania, plany zagospodarowania przestrzennego, plany inwestycyjne itp.). Uczestniczymy w posiedzeniach Rady Turystyki Burmistrza, na których ustalane są wszystkie strategie i plany turystyczne.

Master Plan Turystyki dla klastra Mali Lošinj został przyjęty w 2005 r. i co roku spotykamy się, aby corocznie analizować wyniki wdrażania i przyjmować plany przejściowe oraz przewoźników na kolejny okres. Zamawiamy projekty i planujemy działania promocyjne mające na celu zachowanie różnorodności biologicznej i zrównoważony rozwój. Na rok 2012 (jesień) planujemy wytyczyć nową strategię Zrównoważonego Rozwoju Turystyki na Archipelagu Lošinj, która ma być realizowana do 2018 roku.Najlepszy czas na wizytę w Mali Lošinj w Chorwacji pod względem pogody, bezpieczeństwa i turystyki

Pogoda w Mali Lošinj

Średnie temperatury w Mali Lošinj są bardzo zróżnicowane. Biorąc pod uwagę wilgotność, temperatury są przyjemne przez większość roku, z wyjątkiem niektórych zimnych tygodni w zimie, ze sporą szansą na opady około pół roku. Obszar ten jest umiarkowanie umiarkowany – w 42. percentylu dla przyjemnej pogody – w porównaniu do miejsc turystycznych na całym świecie.

Tygodnie z idealną pogodą są wymienione powyżej. Jeśli szukasz najcieplejszego czasu na odwiedzenie Mali Lošinj, najgorętsze miesiące to lipiec, sierpień, a potem czerwiec. Zobacz średnie miesięczne temperatury poniżej. Najcieplejszą porą roku jest zazwyczaj połowa lipca, gdzie wysokie temperatury wynoszą regularnie około 88,5°F (31,4°C), a temperatury rzadko spadają w nocy poniżej 72,8°F (22,7°C).

  • Mali Losinj Temperatura (Fahrenheit)
  • Klucz
  • Wysoka Średnia Niska
  • Mali Losinj Temperatury (stopnie Celsjusza)

Odczuwalne” temperatury

Sposób, w jaki doświadczamy pogody, nie zależy wyłącznie od temperatury. Wyższe temperatury wpływają na nas znacznie bardziej przy większej wilgotności, a niższe temperatury są przeszywające przy silnym wietrze. Postrzegane przez nas temperatury uwzględniają wilgotność i chłód wiatru, aby lepiej odzwierciedlać, jak gorący lub zimny jest dany dzień.Mali Losinj Postrzegana temperatura (F)

Opady (deszcz lub śnieg)Jeśli zależy Ci na suchej pogodzie, miesiące z najmniejszą szansą na znaczne opady w Mali Lošinj to lipiec, sierpień, a następnie czerwiec. Zauważ, że w tej sekcji definiujemy „znaczące opady” jako 0,1 cala lub więcej. Najmniejsza szansa na deszcz lub śnieg występuje na początku lipca. Na przykład w tygodniu 2 lipca występuje średnio 1 dzień opadów. W przeciwieństwie do tego, na początku lutego najprawdopodobniej będzie padał deszcz lub śnieg ze znacznymi opadami wynoszącymi średnio 2 dni w tygodniu 5 lutego. wyspa w Chorwacji

Kiedy można znaleźć śnieg w Mali Lošinj?

Stacje pogodowe podają, że w ciągu roku opady śniegu mogą być najgłębsze w okolicach lutego, szczególnie blisko początku lutego. Najlepszy czas na narty (jeśli w ogóle) w Mali Lošinj to często około 5 lutego, kiedy świeży puch jest najgłębszy. Należy pamiętać, że wartość 0 dla śniegu na poniższym wykresie może oznaczać, że nie było śniegu lub że śnieg nie jest zgłaszany.

Wilgotność i wiatr. Mali Losinj ma trochę parnych miesięcy, z umiarkowanie wilgotnymi miesiącami po drugiej stronie roku. Najmniej wilgotny miesiąc to lipiec (wilgotność względna 49%), a najbardziej wilgotny to listopad (66,4%).

Wiatr w Mali Lošinj jest zwykle spokojny. Najbardziej wietrznym miesiącem jest marzec, a następnie luty i grudzień. Średnia prędkość wiatru w marcu wynosząca około 7 węzłów (8,1 MPH lub 13 KPH) jest uważana za „delikatną bryzę”. Maksymalne utrzymujące się wiatry (najwyższa prędkość w ciągu dnia trwającego dłużej niż kilka chwil) są największe na początku marca, kiedy średnia maksymalna utrzymująca się prędkość osiąga 13 węzłów, co jest uważane za umiarkowaną bryzę.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close