Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Akademia nauki języka angielskiego w Zielonej Górze


Szkoła nauki języka angielskiego w Zielonej Górze English Navigator cieszy się dużą popularnością. W tym miejscu języka angielskiego można się nauczyć, niezależnie od poziomu znajomości. Realizowane są kursy: angielski dla dzieci, angielski dla młodzieży, angielski dla dorosłych i angielski dla firm. Grupy są nieliczne, co ułatwi naukę. Podczas zajęć wdrażane są angażujące materiały edukacyjne. W szkole ogromny akcent kładzie się na komunikatywne operowanie językiem.

O tym, że warto się tutaj zapisywać może świadczyć to, że osoby, które dotychczas zdecydowane były na angielski Zielona Góra doceniają naukę w tej szkole i stwierdzają, że sporo z tych lekcji wyniosły. Z każdego kursu skorzysta stricte ta grupa, jaka się wpisała. Każdy, kto zamierza się doskonale porozumiewać po angielsku ma taką możliwość. Dla przykładu, w grupie dorosłych można znaleźć osoby, które planują awans zawodowy, chcą podjąć pracę zagranicą albo najzwyczajniej bezbłędnie posługiwać się językiem obcym w trakcie urlopu. Abstrahując od tego, jaki ktoś ma cel, osiągnie go, gdyż zatrudnieni tutaj lektorzy mają niemałe doświadczenie.

Każda osoba dorosła chcąca ulepszyć konwersacje po angielsku zobowiązana jest wobec tego zapisać się do English Navigator. Na zajęcia dla młodzieży zapisują się zwłaszcza te osoby, które czeka matura z języka angielskiego albo egzamin ósmoklasisty. Lektorzy zachęcają młodzież do nauki i w krótkim czasie można oczekiwać postępu. Interesujące są też kursy języka angielskiego dla dzieci. Zajęcia prowadzone są w ten sposób, że dzieci będą chętnie uczęszczały na zajęcia. Interesującą opcją w ofercie jest język angielski dla firm. W tym przypadku lekcje prowadzone są według prywatnych ustaleń, w zależności od faktu, czego oczekują osoby które założyły firmę oraz jakie mają oczekiwania językowe wobec pracowników. Cała oferta marki opublikowana jest na witrynie internetowej i rozsądnie będzie się z nią obeznać.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close