Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Bogata oferta szkoleń www z języka angielskiego


Wszechstronna propozycja kursów internetowych z języka angielskiego w Smart Learning zachęca do tego, żeby podejmować naukę bezpośrednio w takim punkcie. Nauka online staje się znacznie bardziej popularna w różnorodnych grupach wiekowych, wobec czego lekcje przygotowywane są zarówno dla dzieci, dorosłych, ale też dla firm. Szkolenia językowe przygotowane są bazując na wytycznych uczenia się z Oxford University Press. Udostępnione kurs angielskiego online rozbudowane są o dodatkowe moduły, zarówno w formie tradycyjnej, ale też w postaci cyfrowej.

W pierwszej kolejności lingwista oceni obszar wiedzy osoby biorącej udział w kursie. To umożliwi wybrać najkorzystniejszy tryb zajęć dla konkretnej osoby. Realizowane są tryby: A1, A2, B1, B2 oraz C1 i C2. Lekcje w kurs angielskiego online przygotowane są bardzo atrakcyjnie, zarówno dla najmłodszych, jak i dla starszych. Jeśli ktoś jest zmotywowany to może także zdecydować się na naukę grupową. To pozwala znacznie bardziej upewnić się co do własnych zdolności lingwistycznych, bo da się je weryfikować. Równie ciekawie prezentuje się oferta dla firm. Dla klientów korporacyjnych przygotowany został styl nauki dwutorowej. Zdolności takie jak: czytanie, słownictwo, gramatyka a także słuchanie każdy ćwiczy sam. Z kolei, za pośrednictwem platformy wystosowanej przez Smart Learning można wziąć udział w lekcjach grupowych, robiąc użytek z innych materiałów szkoleniowych.

Oczywiście, z wyprzedzeniem mówienie trenuje się samodzielnie z nauczycielem. Potrzebne są jedynie: dostęp do Internetu, komputer, słuchawki oraz przeglądarka www Chrome. Kursy angielskiego przeprowadzane są na innowacyjnej platformie Tutorsmart. Po zarejestrowaniu dostaje się wgląd do kursu online z nauczycielem na żywo. Osoby biorące udział w szkoleniu uzyskują dostęp do: tekstów szkoleniowych, nagrań lektorskich audio oraz wideo, plus do fiszek online, dedykowanych do uczenia się słownictwa z wybranego obszaru. Mają wobec tego najważniejsze środki do nauki.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close