Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Wielokierunkowe usługi pielęgnacyjne dla psów


Wielokierunkowe usługi pielęgnacyjne dla psów wszystkich wielkości i ras w Gdańsku ma do zaoferowania Doggie House. U doświadczonego psiego groomera można oczekiwać nie tylko tego, że pies będzie ostrzyżony, lecz także że zostanie poddany kąpieli. Wszystko będzie odbywało się przy wykorzystaniu najwyższej jakości preparatów i w sterylnych okolicznościach. Pakiet FULL WYPAS, który ma do zaoferowania psi fryzjer Gdańsk odnosi się do każdej rasy psów, które domagają się strzyżenia. W dodatku, udostępniony jest również pakiet MOKRY PIES dla psów, jakie nie potrzebują skorzystania z nożyczek. Dla psów szorstkowłosych adekwatny jest pakiet TRYM, który obejmuje trymowanie.

Pakiet ten składa się z: kąpieli czyszczącej, kąpieli związanej z pielęgnacją, suszenia, wyczesywania sierści, czyszczenia uszu, przycinania pazurków a także ze strzyżenia bądź z trymowania czworonoga na życzenie właściciela psa. Do każdej z wymienionych usług wybierany jest osprzęt najwyższej jakości marek. Klienci doceniają również to, że wykorzystywane są specjalistyczne preparaty groomerskich firm. Na witrynie online można zapoznać się z cennikiem i z dokładnym profilem wszystkich świadczeń. Inne usługi w doggiehouse.pl – psi fryzjer gdańsk to: spotkanie adaptacyjne PUPPY, rozczesanie skołtunionej sierści, kąpiel oczyszczająca, usunięcie kamienia nazębnego metodą ultradźwiękową i wyczesanie koteczka.

Zalety Doggie House to: bezstresowa pielęgnacja, osprzęt i preparaty najlepszych marek, spokojna atmosfera w trakcie 2 godzinnej wizytacji, sterylne warunki panujące w gabinecie, idealne wyniki po przeprowadzonych zabiegach związanych z pielęgnacją. Piesek, jaki opuszcza gabinet zaprezentuje się oszałamiająco. Indywidualne ukierunkowanie dostosowane jest do charakteru pupila, bądź również jego lęków. Spora wiedza założycielki salonu na temat groomingu oraz to, że stale poszerza ona swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach i pokazach sprawia, że miejsce to faktycznie jest warte odwiedzenia.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close