Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jakie są wynagrodzenia w pielęgniarstwie?


Według pracy i statystyki, mediana wynagrodzenia dla Registered Nurse (RN) jest 70.000 dolarów i może wahać się tak wysoko, jak 130.000 dolarów rocznie. Średnio, pielęgniarstwo płace są o 7% wyższe niż średnia płaca pracy w całym kraju. Różne klasyfikacje pielęgniarek będą zarabiać różne pensje:Źródło: Bureau of Labor StatisticsJak zostać pielęgniarką?

Ponieważ pielęgniarstwo jest tak bardzo poszukiwanym zawodem, który wymaga zaawansowanego szkolenia, edukacja jest kluczem do udanej podróży do zostania pielęgniarką. Wielu pracodawców teraz wolą, że pielęgniarki mają Bachelor of Science in Nursing (BSN) ponad Associates Degree in Nursing (ASN) lub RN.

Pielęgniarki z Bachelor of Science in Nursing (BSN) rozwijać szeroki zakres wiedzy i doświadczenia klinicznego potrzebnego do osiągnięcia sukcesu w dzisiejszym złożonym systemie opieki zdrowotnej. Wybierz program pielęgniarstwa Zdobądź dyplom z pielęgniarstwa

Zdobądź licencjęPo pomyślnym ukończeniu kursów, możesz przystąpić do wymaganych egzaminów licencyjnych.

Jeśli chcesz dalej rozwijać swoją karierę pielęgniarską, możesz ukończyć studia Master of Science in Nursing (MSN).Programy studiów licencjackich w dziedzinie pielęgniarstwaNa Gwynedd Mercy University, można wybrać jeden z czterech licencjackich programów pielęgniarskich, które pasują do Twojego stylu życia.

Czy jesteś tradycyjnym studentem, który chce żyć i uczyć się w kampusie lub szukasz, aby zmienić karierę z innej dziedzinie do pielęgniarstwa, GMercyU ma właściwą ścieżkę dla Ciebie: Bachelor of Science in Nursing Degree (BSN): Zapewnia wiedzę i doświadczenie kliniczne niezbędne do zaspokojenia potrzeb dzisiejszych pacjentów.

Przyspieszony Bachelor of Science in Nursing (ABSN): Ten program jest dla studentów, którzy mają już tytuł licencjata w innej dziedzinie, i chciałby zostać pielęgniarką, zdobywając tytuł licencjata w pielęgniarstwie (BSN). Ten przyspieszony program 16 miesięcy wymaga, aby zapisać się w pełnym wymiarze godzin w ciągu dnia.

Weekend Bachelor of Science in Nursing Degree (BSN): Jeśli masz już tytuł licencjata w innej dziedzinie, ale chcesz uzyskać tytuł licencjata w pielęgniarstwie (BSN), ten trzyletni program pozwala na ukończenie stopnia biorąc zajęcia w weekendy.Czym zajmują się lekarze szpitalni?Lekarze szpitalni badają pacjentów, dzięki czemu mogą diagnozować i leczyć schorzenia i choroby.

Lekarze rodzinni (GP) i inni pracownicy służby zdrowia kierują pacjentów do lekarzy szpitalnych. Medycyna jest bardzo szeroką dziedziną z wieloma możliwymi specjalizacjami. Niektórzy lekarze pracują w medycynie ogólnej. Inni mogą specjalizować się w takich dziedzinach jak:

Anestezjologia – znieczulanie obszarów ciała w celu złagodzenia bólu lub usypianie ludzi na czas operacji Kardiologia – serce Dermatologia – skóra Medycyna ratunkowa – leczenie pacjentów w A&E (oddział wypadków i nagłych wypadków) Neurologia – mózg Położnictwo i ginekologia – ciąża i poród Okulistyka – oczy Pediatria – chore i ranne dzieci

Patologia – badanie przyczyn i skutków chorób Psychiatria – zdrowie psychiczne Radiologia – diagnostyka rentgenowska Chirurgia – przeprowadzanie operacji Trauma i ortopedia – problemy z kośćmi i stawami, które wydarzyły się w wypadku lub rozwinęły się z czasem.Zadania i obowiązki lekarza zależą od jego specjalizacji.

Na przykład, praca chirurga różni się znacznie od pracy psychiatry.

Obowiązki lekarza Nadzorowanie i opieka nad pacjentami w szpitalach i klinikach Badanie, diagnozowanie i leczenie stanu zdrowia pacjentów Przepisywanie i weryfikacja leków przyjmowanych przez pacjentów Sporządzanie dokładnych notatek, jako dokumentacji prawnej oraz do wykorzystania przez innych pracowników służby zdrowia

Współpraca z innymi lekarzami, pracownikami służby zdrowia i personelem zarządzającym Edukowanie ludzi na temat ich zdrowia Nauczanie i nadzorowanie lekarzy stażystów.Starsi lekarze mogą również: Zarządzać zespołem lub działem i organizować obciążenie pracą Prowadzić badania i przegląd procesów.Środowisko pracy i godziny pracyLekarze pracują w wielu różnych środowiskach, w tym:

Salach konsultacyjnych Oddziały szpitalne Kliniki ambulatoryjne (gdzie pacjenci nie zostają na noc) Sale operacyjne Specjalne oddziały, takie jak A&E (Accident and Emergency).Lekarze w Wielkiej Brytanii pracują głównie w sektorze publicznym, dla NHS (National Health Service). Niektórzy pracują w sektorze prywatnym.Pracują przez długie godziny.

Ich zmiany są planowane w systemie rotacyjnym i obejmują pracę w nocy i w weekendy.National Careers Service podaje, że lekarze pracujący w szpitalach pracują zazwyczaj 48 godzin tygodniowo, ale zależy to od specjalizacji.Niektórzy lekarze muszą być również dostępni w nagłych przypadkach, kiedy nie są w pracy.

Nazywa się to byciem “na wezwanie”.Kluczowe umiejętnościOpis stanowiska pracy lekarza szpitalnego będzie prawdopodobnie zawierał niektóre lub wszystkie z poniższych umiejętności. KomunikacjaLekarze muszą być dobrymi komunikatorami, aby mogli wyjaśniać pacjentom wybory i procedury. Praca pod presjąDla lekarzy szpitalnych ważne jest, aby potrafili szybko podejmować właściwe decyzje.

Często muszą oni pracować w środowiskach o wysokiej presji, w których życie pacjenta może być zagrożone.

Sposób zachowania przy łóżku pacjentaWszyscy pracownicy medyczni muszą umieć uspokajać pacjentów. Często pacjenci mają do czynienia z sytuacjami, które są niepokojące lub bolesne. Muszą być w stanie zaufać, że są w bezpiecznych rękach. PrzywództwoLekarze często muszą zarządzać zespołem innych lekarzy lub pracowników służby zdrowia.

Muszą oni zdobyć szacunek osób, którymi zarządzają, poprzez posiadanie dobrych umiejętności przywódczych i zarządczych. Rozwiązywanie problemów i inicjatywaLekarze muszą przeanalizować wszystkie objawy i potrzeby każdego pacjenta. Robią to w celu ustalenia, co dolega pacjentowi i podjęcia decyzji o właściwym sposobie postępowania.

Zarządzanie czasem i organizacjaBardzo ważne jest, aby lekarze dokładnie sprawdzali swój grafik i punktualnie przychodzili do pracy. Chorzy i ranni ludzie polegają na nich każdego dnia, leczą choroby i ratują życie. Dbałość o szczegółyLekarze muszą uważać, aby nie przeoczyć żadnego szczegółu opieki nad pacjentem. Muszą być pewni, aby dać właściwą dawkę leku i przebieg leczenia do każdego pacjenta. Zobacz też jaka powinnaa być  profilaktyka zdrowia w szpitalu.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close