Publikacja „Wolni Od Lęku” – Marek Daniel udowadnia, że z nerwicą lękową można sobie poradzić


Publikacja „Wolni Od Lęku” to egzemplarz, w jakim Marek Daniel udowadnia, że z nerwicą lękową można sobie poradzić. Autor serwisu Wolni Od Lęku osobiście zmagał się z tą chorobą i precyzyjnie prezentuje czytelnikom, w jaki sposób przebiegała jego walka. W rezultacie, dużo osób mu ufa. Dostrzegają albowiem jego autentyczność. Lektura okaże się dla nich bez wątpienia owocna, ponieważ ma unikalną postać. Przez 6 miesięcy internauta może dowiedzieć się, jak może sobie poradzić z atakami paniki. W każdym tygodniu można wspólnie popracować nad rozumieniem, wdrażaniem, a następnie emocjonalnym odczuwaniem informacji. Bezsprzecznie, nerwica lękowa będzie się osłabiała.

Po 7 tygodniach od lektury autor zada pytanie czytelnikowi. Jeśli ten odpowie poprawnie, to autor skieruje go na następny etap. Jeśli zaś odpowiedź będzie niepoprawna, użytkownik dostanie dodatkowy tydzień na przemyślenie wszystkich spraw. Najważniejsze jest to, aby nie czuć presji. Początkowe dwanaście rozdziałów publikacji pozwala panować osobie chorej nad mechaniką lęku, czyli wynikiem.

Kolejne dwanaście rozdziałów uderza w osobowość nacechowaną neurotycznie, czyli uderzy w przyczynę nerwicy lękowej. Nowocześnie opracowana książka – gra Marka Daniela, który ma za sobą historię nerwicy z pewnością dla wielu osób okaże się pomocna. Warto też poznawać artykuły z witryny. Są to na przykład takie jak: Mechanizmy ucieczki emocjonalnej, Jak powinno wyglądać leczenie nerwicy, Stres – objawy, przyczyny, leczenie, Jak działa mózg, Budowanie dystansu do nerwicy, Czym jest odpowiedzialność? Kiedy trzeba iść do psychiatry po pomoc, Czym jest neurotyzm, Fobie i lęki, Czym jest ego i jak działa, Depersonalizacja i derealizacja, Myśli samobójcze – przyczyny i pomoc, czy Syndrom DDD – dorosłe dzieci z rodzin dysfunkcyjnych. Jest w czym wybierać.

Dział:
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close