Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Rzetelny oraz polecany neurolog dla dzieci w stolicy Wielkopolski


Jadwiga Polcyn – Losy to wykwalifikowany a także polecany neurolog dziecięcy w mieście Poznań do jakiego zgłasza się wielu rodziców z pociechami. Najważniejszą dziedziną Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog Poznań jest leczenie zespołu nadpobudliwości ruchowej oraz epilepsji u dzieci. Specjalistka zauważa, że jeżeli tylko rodzice podejrzewają u własnych pociech schorzenia neurologiczne to mają obowiązek zareagować natychmiastowo. Wyłącznie wczesne rozpoznanie oraz właściwa reakcja umożliwiają w przyszłości odpowiednie rozwijanie się maluchów. Wczesna ocena to także okazja na całkowite wyleczenie. Jadwiga Polcyn – Losy będąc wyspecjalizowaną w praktyce lekarskiej dzieci posiada wieloletnie doświadczenie zawodowe.

Na dodatek, cechuje ją empatia dzięki której przekonuje do siebie młodszych pacjentów oraz nie wywołuje w nich strachu. Wystawienie diagnozy i leczenie najmłodszych z dysfunkcją komórek nerwowych obejmuje też: stany napadowe, migreny, dysfunkcje zachowania, dysfunkcje związane ze spaniem, zaburzenia mowy, problemy w szkole, związane z porodem kłopoty neurologiczne, mózgowe porażenie dziecięce, wrodzone choroby powiązane z układem nerwowym, oraz urazy czaszkowo – mózgowe. Kompleksowa pomoc medyczna wynika z tego, iż Jadwiga Polcyn-Losy – neurolog poznań posiada specjalizację również w pediatrii i anestezjologii oraz intensywnej terapii. Standardowo Jadwiga Polcyn – Losy konsultuje się z psychologiem oraz fizykoterapeutą.

Na pierwszą wizytę opiekunowie proszeni są o zabranie: dokumentacji lekarskiej małego pacjenta, książeczki zdrowia, karty informacyjnej z leczenia w szpitalu oraz wyników uprzednio wykonanych diagnoz. Z gabinetem neurologicznym można skontaktować się też za pośrednictwem mailowym. Każdorazowo terapia dobrana jest wprost do niepełnoletniego pacjenta. Neurolog pracuje na równi z dzieckiem, jak i z opiekunami przekonując o tym, że problemów układu nerwowego nie należy się wstydzić.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close