Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Świadczenia z zakresu kardiologii proponowane w placówce medycznej Sports Medic


Usługi kardiologiczne oferowane w placówce medycznej Sports Medic zaliczają się do świadczeń nad wyraz wyspecjalizowanych. Kardiologia Wrocław zajmuje się leczeniem chorób oraz wad w zakresie układu krążenia a także serca. Na początku zlecone są odpowiednie badania, a później wdrożony jest proces leczenia. Doświadczeni kardiolodzy do wszystkich przypadków podchodzą indywidualnie, co ma wpływ na otrzymanie znacznie lepszych efektów leczenia. Zabiegi proponowane w placówce dotyczą kardiologii inwazyjnej jaka bazuje na wykorzystaniu cewnika naczyniowego a także kardiologii nieinwazyjnej, a więc diagnostyki i terapii chorób układu krążenia oraz serca, bez potrzeby fizycznej ingerencji w organizm chorego. Wieloaspektowa opieka medyczna zawiera: konsultacje kardiologiczne, próby wysiłkowe EKG, badanie EKG Holter, badanie holter ciśnieniowy, USG serca, USG doppler, próby wysiłkowe, holtery ciśnieniowe, holtery EKG. Zespół kardiologów w Sports Medic to doświadczeni i stale rozwijający własne kompetencje specjaliści. Mają oni wprawę w leczeniu najmłodszych, dorosłych oraz sportowców.

Do ekspertów takich trzeba się zgłosić wtedy, gdy odczuwa się tego typu symptomy jak: ból w klatce piersiowej, ścisk w klatce piersiowej, arytmia serca, duszności, a także omdlenia i poczucie osłabienia. W przychodni można korzystać zarówno z konsultacji, jak i z wysokospecjalistycznych procedur leczniczych do jakich zaliczają się: koronarografia, zabiegi przezskórnej angioplastyki wieńcowej, wszczepienia rozrusznika i kardiowertera – defibrylatora, inwazyjne badania elektrofizjologiczne, przezskórna ablacja, czy operacja kardiochirurgiczna. Używanie innowacyjnego sprzętu w połączeniu z wiedzą i umiejętnościami personelu medycznego dają pewność chorym, że będą oni doskonale obsługiwani. Chorzy mogą wrócić prędko do zdrowia, jak i do dawnej aktywności fizycznej. Plan leczenia jest regularnie sprawdzany i o ile to konieczne, pojawiają się w nim modyfikacje.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close