Strona/Blog w całości ma charakter reklamowy, a zamieszczone na niej artykuły mają na celu pozycjonowanie stron www. Żaden z wpisów nie pochodzi od użytkowników, a wszystkie zostały opłacone.

Jest wielu członków zespołu opieki zdrowotnej, którzy zapewniają wsparcie emocjonalne i społeczne, a nie fizyczne. Ci członkowie zespołu opieki zdrowotnej nazywani są specjalistami w dziedzinie zdrowia psychicznego, którzy pomagają pacjentom w emocjonalnym aspekcie życia z chorobą przewlekłą.

Psychiatrzy są lekarzami, którzy diagnozują i leczą zaburzenia psychiczne, emocjonalne i behawioralne. Psychologowie zajmują się procesami psychicznymi, zwłaszcza gdy pacjenci są zestresowani, ale nie są lekarzami medycyny; zamiast tego mają tytuł doktora psychologii (PsyD) lub doktora filozofii (PhD).

Pracownicy socjalni, którzy pracują w warunkach klinicznych lub szpitalnych, pomagają pacjentom i rodzinom radzić sobie z emocjonalnymi, fizycznymi i finansowymi problemami związanymi z chorobą. W zależności od potrzeb pacjenta pracownik socjalny może pomóc w koordynowaniu usług takich jak mieszkanie, transport, pomoc finansowa, posiłki, opieka długoterminowa lub hospicyjna.

Personel administracyjny i biurowy

Pracownicy administracyjni i biurowi koordynują i ułatwiają opiekę nad pacjentem. Ustalają terminy wizyt, odbierają telefony, witają pacjentów, prowadzą dokumentację medyczną, zajmują się rozliczeniami medycznymi, wypełniają formularze ubezpieczeniowe, organizują usługi laboratoryjne i inne usługi diagnostyczne oraz zajmują się dokumentacją finansową. Obowiązki te pomagają utrzymać płynność pracy w szpitalu lub gabinecie lekarskim.

Pracownicy środowiskowi i nawigatorzy pacjentów (Patient Navigators)Pracownicy środowiskowi łączą pacjentów z dostawcami podstawowej opieki zdrowotnej, informacjami na temat zdrowia, badaniami przesiewowymi, pomocą finansową lub transportem.

Nawigatorzy pacjentów pracują z pacjentami, aby zminimalizować bariery, które powstrzymują ich przed uzyskaniem opieki zdrowotnej. Bariery te mogą być związane z niskimi dochodami, transportem, opieką nad dziećmi, językiem, umiejętnością czytania formularzy lub rozumienia systemu opieki zdrowotnej.Każdy z tych członków zespołu opieki zdrowotnej odgrywa ważną rolę w koordynowaniu i zapewnianiu opieki oraz wspieraniu każdego pacjenta w zależności od jego potrzeb.

Rozpoczęcie nowej, niezależnej praktyki wiąże się z wieloma ważnymi decyzjami.

Od mebli po personel, od lokalizacji po strategie marketingowe, istnieje wiele czynników, które należy wziąć pod uwagę przy rozpoczynaniu działalności. Jedną z krytycznych decyzji dla nowej praktyki jest to, czego należy szukać w idealnym EHR. Zobacz na stronie https://epodcastnetwork.com/healthcares-big-lie-with-nelson-griswold/

Elektroniczna dokumentacja medyczna (EHR) przynosi korzyści pacjentom i praktyce na wiele sposobów. Idealny system EHR będzie stworzony z myślą o sposobie, w jaki lekarze zapewniają doskonałą opiekę. Oznacza to, że technologia zachęca i wspiera relacje pacjent-świadczeniodawca, które są tak istotne dla wysokiej jakości opieki zdrowotnej.

Wybór odpowiedniego systemu EHR dla Państwa praktyki może być pierwszym krokiem w kierunku zapewnienia pacjentom lepszej opieki zdrowotnej. Korzyści wynikające z zastosowania EHR obejmują:

Lepsza opieka zdrowotna – poprawa wszystkich aspektów opieki nad pacjentem, w tym bezpieczeństwa, skuteczności, ukierunkowania na pacjenta, komunikacji, edukacji, terminowości, wydajności i sprawiedliwości.

Lepsze zdrowie – zachęcanie populacji pacjentów do prowadzenia zdrowszego stylu życia, w tym do zwiększonej aktywności fizycznej, lepszego odżywiania, unikania zagrożeń behawioralnych oraz częstszego stosowania środków opieki profilaktycznej.

Poprawa efektywności i obniżenie kosztów opieki zdrowotnej – promowanie opieki profilaktycznej i lepszej koordynacji usług opieki zdrowotnej oraz ograniczenie marnotrawstwa i zbędnych badań.Lepsze podejmowanie decyzji klinicznych – integracja informacji o pacjencie pochodzących z wielu źródeł w celu usprawnienia opieki koordynowanej.

Dowiedz się więcej o rozwiązaniu EHR firmy

Elation dla Twojej nowej, niezależnej praktyki, opracowanym na podstawie doświadczeń praktyki podstawowej opieki zdrowotnej i nauki ekonomii zdrowia.Rzeczy, których należy szukać w idealnym systemie EHR dla nowej praktyki, które pomogą Państwu osiągnąć korzyści dla pacjentów i Państwa praktyki, to m.in:

  • Koszt – jako nowa praktyka, chcesz pozostać w ramach budżetu początkowego. EHR mogą mieć bardzo zróżnicowaną cenę, w zależności od wybranych funkcji.
  • Łatwość użycia – EHR musi być intuicyjny i łatwy w użyciu dla całego personelu klinicznego. Właściwy system EHR dla nowej, niezależnej praktyki umożliwi szybkie i bezproblemowe przeglądanie danych pacjenta przed, w trakcie i po wizycie, przy jednoczesnej koncentracji na pacjencie i zapewnieniu wysokiej jakości opieki.
  • Opcje hostingu – hosting w chmurze oznacza, że nie jesteś przywiązany do fizycznego serwera i nie będziesz musiał utrzymywać sprzętu serwerowego w swojej praktyce. System oparty na chmurze jest zazwyczaj tańszy i jest regularnie aktualizowany, co zapewnia, że masz najlepszą technologię dostępną w danym momencie.

Wdrożenie i szkolenie – wiedza o tym, jak korzystać z EHR i posiadanie go dostępnego po otwarciu drzwi może mieć kluczowe znaczenie dla sukcesu praktyki. EHR, który jest łatwy w użyciu i wymaga minimalnych przestojów przy wdrażaniu, ma zasadnicze znaczenie dla działalności firmy.

Integracja i interoperacyjność

– opieka koordynowana zależy od współpracy w zakresie danych pacjenta. EHR, który umożliwia przeglądanie całej dokumentacji pacjenta, od lekarzy specjalistów i laboratoriów, a także elektroniczne wysyłanie zleceń na badania i recept, przyniesie korzyści zarówno Państwu, jak i Państwa pacjentom, ponieważ będziecie w stanie lepiej zapewnić im wysokiej jakości, skoordynowaną opiekę, której potrzebują.

Wysokiej jakości obsługa klienta – świadomość posiadania stałego wsparcia jest krytycznym elementem idealnego EHR dla Twojej nowej praktyki. Potrzebujesz dobrych relacji roboczych z dostawcą EHR, który oferuje możliwość dotarcia do niego w dowolnym momencie potrzebujesz pomocy i uzyskać odpowiedź, której potrzebujesz do dalszego sukcesu.

Certyfikacja – udział w opiece opartej na wartości będzie wymagał systemu, który spełnia wymagania określone przez Centers for Medicare & Medicaid Services (CMS). Kryteria certyfikacji obejmują solidne wymagania techniczne i interoperacyjne, jak również wymagania dotyczące przejrzystości kosztów i ujawniania informacji.

ℹ️ ARTYKUŁ SPONSOROWANY
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close