Ciekawa oferta sprzedaży w sklepie internetowym Twoja – Apteczka jest tym, co sporo konsumentów motywuje do zrobienia zakupów dokładnie w takim punkcie sprzedaży. Z wszechstronnego uposażenia do jakiego zaliczają się zestaw przeciwkleszczowy można zrobić użytek na równi samodzielnie, ale też zakupić go do ośrodków zdrowia. Wysoka jakość i użyteczność określonych produktów sprawiają, że jest to idealne wyposażenie gabinetów oraz placówek świadczących świadczenia lecznicze i rekonwalescencyjne.

Oferta sklepu obejmuje na równi towary standardowe, ale też kosmetyki, książki medyczne, bądź zestawy edukacyjne. Niezależnie więc w jakiej dyscyplinie ktoś działa, to wyszuka asortyment medyczny, jaki mu to uprości. Główną domeną wskazanego miejsca są tymczasem towary przeznaczone do uratowania życia ludzkiego. Podczas pierwszej pomocy sprawdzą się zwłaszcza apteczki. Do uposażenia apteczki wliczają się środki opatrunkowe takie jak: gaziki jałowe, kompresy, opatrunki indywidualne, chusty opatrunkowe, bandaże. Wszystkie są udostępnione w podanym punkcie sprzedaży.

Inne produkty są umieszczone w podkategoriach: sprzęt do szkół, fantomy, butle tlenowe, ciśnieniomierze, defibrylatory, akcesoria niezbędne w fizjoterapii, igły do portów, inhalatory, kasetki do lekarstw, kosmetyki, kołnierze ratunkowe, maski przeciwsmogowe, maski z aktywnym węglem, materiały opatrunkowe, ubrania medyczne, akcesoria do udzielania pierwszej pomocy, preparaty na komary i kleszcze, ratownictwo, osprzęt do masowania, osprzęt medyczny, osprzęt ratowniczy, osprzęt treningowy a także rehabilitacyjny, stomatologia, szyny Kramera oraz szyny palcowe, szyny unieruchamiające, torby medyczne, komplety do reanimacji. Sprzęt medyczny, ratowniczy, treningowy a także ortopedyczny, z jakiego da się skorzystać w karetce, przychodni, szpitalu, w ośrodku zdrowia, czy także w ośrodkach sportu wyprzedawany jest w korzystnych cenach. Można też sprawdzać promocje. Wszystkie produkty są testowane przed oddaniem do użytku.

Dział:
Navigation
Viewed

Ostatnio oglądane

Close

Quickview

Close

Kategorie

Lista polubionych

Close